Kontakt

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu odpowiedzi na moje zapytanie, w ramach którego przedstawiona zostanie mi przygotowana specjalnie oferta w oparciu o treść mojego zapytania. Podmiotem przetwarzającym dane jest Stripes & Co. Sp. z o.o. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się: https://stripes-co.com/policies/privacy-policy
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych tj. informowania o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach dotyczących produktów i usług oferowanych przez Stripes & Co. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, tj. informacji o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach wysyłanych przez Stripes & Co. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail.
4. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, tj. informacji o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach wysyłanych przez Stripes & Co. Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany powyżej numer telefonu.

Formularz kontaktowy