O nas

Stripes & Co. powstało z połączenia dwóch światów – branży beauty oraz żeglarstwa.

Jako przedstawicielka specjalistycznych produktów medycyny estetycznej, od dawna interesuję się różnymi sposobami dbania o swój organizm i skórę. W rozmowach z moimi klientami czy producentami preparatów np. do mezoterapii, zawsze skupialiśmy się na pielęgnacji skóry czy włosów „od zewnątrz”. W pewnym momencie uznałam, że takie podejście to za mało.

Wraz z przyjaciółmi, którzy są ekspertami naturalnych suplementów diety stwierdziliśmy, że aby skutecznie i długoterminowo zadbać o siebie musimy działać holistycznie i skupić się również na tym co nas wzmacnia „od wewnątrz”. Wspólnie otworzyliśmy firmę dostarczającą Wam najwyższej jakości produkty, które stosujemy i jesteśmy ich pewni. 

Natomiast sam pomysł na nazwę firmy – Stripes & Co., był inspirowany pasją do żeglarstwa mojego męża oraz naszym zamiłowaniem do stylu Hampton. Projektując opakowania chcieliśmy nie tylko wyróżnić się pośród konkurencji charakterystycznym designem w paski, ale przede wszystkim nawiązać do składu helisy kolagenowej, czyli łańcuchów aminokwasów.

Możecie być pewni, że dostarczymy Wam wyjątkowe i naturalne produkty abyście mogli cieszyć się zdrowiem organizmu i pięknem swojej skóry.

Dorota

 • Marta

  Przyznam że nawet nie byłam świadoma efektów, dopiero u fryzjera zobaczyłam ile mam baby hair, aż fryzjerka nie mogła wyjść z podziwu!

 • Sylwia

  Zauważyłam pierwsze efekty po drugim opakowaniu: włosy nie wypadają oraz są miękkie i dobrze się układają. I co najlepsze: mniej bolą mnie kolana!

 • Monika

  Do zakupu przekonało mnie to, że produkt jest bezsmakowy i tak łatwy w suplementacji. Nie mogłam znieść w innych produktach posmaku wołowego czy rybiego. Kawa smakuje tak samo a ja czekam na efekty!

 • Justyna

  To bardzo dobry produkt o świetnym składzie, ma wszystko co potrzeba do syntezy kolagenu. Piję i polecam moim klientom.

 • Daria

  Efekty zauważyłam po drugim opakowaniu. Bardzo wzmocniły się paznokcie i skóra stała się promienna. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

 • Viola

  Zauważyłam że mam skórę mega nawilżoną, a nie stosuję żadnych kremów czy balsamów, a zawsze o tej porze roku była bardzo przesuszona. Jestem zachwycona!

 • Julia

  Od prawie 2 lat mam problem z łamliwymi paznokciami, po drugim opakowaniu kolagenu zauważyłam że w końcu mogę zapuścić silne i długie paznokcie. Poza tym mam pełno baby hairów, świetny produkt!

 • Sylwia

  Właśnie jestem po wizycie u fryzjera, zauważyłam sporo baby hair, mówiłam o tym kolagenie, że pierwszy którego nie zapominam brać i widzę konkretne efekty.

 • Filip

  Dość długo borykałem się z suchością skóry w trakcie zimy. Od kiedy suplementuje Daily Collagen problem zniknął.

 • Katarzyna

  Mam zdecydowanie lepszą strukturę skóry. Ogólnie mega jest ten proszek - nie lubię proszków, ale Daily Collagen wsypuję sobie do kawy i nic nie czuję! Jest super. Nie spodziewałam się takiej innowacji! Mam wielką nadzieję, że jak będę brała dłużej, to przestanie mnie boleć kolano.