Dlaczego Stripes & Co.?

Stripes & Co. to tzw. "Lifestyle Company". Zaczęliśmy od Daily Collagen, ale będziecie pozytywnie zaskoczeni kolejnymi produktami. 

Dlaczego "Stripes & Co."?

Kto nie kocha pasków? Kto nie posiada niczego w paski? Chyba nikt… Dlaczego? Bo paski to wzór, który pasuje do wszystkiego.

Jest to prosty wzór, który nadaje silny charakter. Tygrys i zebra należą do pierwszych zwierząt, które zapamiętaliśmy jako dzieci.

Paski potrafią być zarówno luźne jak i eleganckie, oryginalne jak i klasyczne, poważne jak i radosne. I nigdy... nigdy nie są nudne! Paski właściwie reprezentują nasze wartości.

W dzisiejszych czasach mamy za dużo wyboru. Jesteśmy przebodźcowani. Gubimy się i często kończy się to kupowaniem rzeczy niepotrzebnych i kiepskiej jakości. Ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie – czujemy się przytłoczeni.

Ciągle szukamy dookoła osoby (wzory), które nam uproszczą wybór, podpowiadając nam co naprawdę jest warte, a co jest zbędne.

Dlatego w Stripes & Co., zebraliśmy nasz wyjątkowy know-how i tworzymy produkty wysokiej jakości, które przetrwają i będą pasować do Twojego stylu życia bez nadmiernego komplikowania. Łatwe i niezbędne, abyś był zdrowy, piękny i szczęśliwy.

 • Marta

  Przyznam że nawet nie byłam świadoma efektów, dopiero u fryzjera zobaczyłam ile mam baby hair, aż fryzjerka nie mogła wyjść z podziwu!

 • Sylwia

  Zauważyłam pierwsze efekty po drugim opakowaniu: włosy nie wypadają oraz są miękkie i dobrze się układają. I co najlepsze: mniej bolą mnie kolana!

 • Monika

  Do zakupu przekonało mnie to, że produkt jest bezsmakowy i tak łatwy w suplementacji. Nie mogłam znieść w innych produktach posmaku wołowego czy rybiego. Kawa smakuje tak samo a ja czekam na efekty!

 • Justyna

  To bardzo dobry produkt o świetnym składzie, ma wszystko co potrzeba do syntezy kolagenu. Piję i polecam moim klientom.

 • Daria

  Efekty zauważyłam po drugim opakowaniu. Bardzo wzmocniły się paznokcie i skóra stała się promienna. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

 • Viola

  Zauważyłam że mam skórę mega nawilżoną, a nie stosuję żadnych kremów czy balsamów, a zawsze o tej porze roku była bardzo przesuszona. Jestem zachwycona!

 • Julia

  Od prawie 2 lat mam problem z łamliwymi paznokciami, po drugim opakowaniu kolagenu zauważyłam że w końcu mogę zapuścić silne i długie paznokcie. Poza tym mam pełno baby hairów, świetny produkt!

 • Sylwia

  Właśnie jestem po wizycie u fryzjera, zauważyłam sporo baby hair, mówiłam o tym kolagenie, że pierwszy którego nie zapominam brać i widzę konkretne efekty.

 • Filip

  Dość długo borykałem się z suchością skóry w trakcie zimy. Od kiedy suplementuje Daily Collagen problem zniknął.

 • Katarzyna

  Mam zdecydowanie lepszą strukturę skóry. Ogólnie mega jest ten proszek - nie lubię proszków, ale Daily Collagen wsypuję sobie do kawy i nic nie czuję! Jest super. Nie spodziewałam się takiej innowacji! Mam wielką nadzieję, że jak będę brała dłużej, to przestanie mnie boleć kolano.